V EDICIÓ

del 6 al  18 d' Agost

PROGRAMACIÓ

DANSEU FESTIVAL | LES PILES

DIVENDRES 11

DISSABTE 12

DIUMENGE 13

DILLUNS 7

DIMARTS 8

DIMECRES 9

DIJOUS 10

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

19:00h  LA CARPA

IOGA

10:00h  LA CARPA

IOGA

11:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (joves)

19:00h  LA CARPA

Massatge Tailandès (activitat en parelles)

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

11:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (joves)

10:00h  LA CARPA

IOGA

11:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (joves)

DILLUNS 14

DIMARTS 15

DIMECRES 16

DIJOUS 17

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

10:00h  LA CARPA

IOGA

11:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (9-14 anys)

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

20:00h  LA CARPA

MOVIMENT TERAPÉUTIC

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

20:30h  PLAÇA ROJA

CREACIONS EL DANSEU 2017

Sam Coren, Konstandina Efthimiadou, Eddie Bruno Oroyan

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

18:00h  LA SALA

Dansa contemporània (joves)

19:30h   LA CARPA

OPENING DANSEU17

20:00h  PLAÇA ROJA

EN UN SOSPIR

Circ Pistolet

20:20h  L'HORT

MÓDULO 1 (research)

Bebeto Cidra i Vanesa Galvez

20:50h  LA CARPA

THE ELUSIVE PERMANENCE OF BEING (videodansa)

Iris Heitzinger i Sinarka Dance Films

21:30h  PLAÇA ROJA

SUBMISSIÓ TOTAL

Circ Pistolet

21:45h   LA CARPA

IMPRO-FIGHTERS III

el danseu festival

10:00h  LA CARPA

Dansa contemporània (adults)

11:00h  LA CARPA

Dansa creativa (4-8 anys)

17:30h  LA SALA

Massatge Tailandès (activitat en parelles)

19:00h  PLAÇA ROJA

LES PILES ITINERANT

el danseu festival LABS

20:15h  LA CARPA

THE ELUSIVE PERMANENCE OF BEING (videodansa)

Iris Heitzinger i Sinarka Dance Films

20:50h  LA FONT

INSIDE-OUT

Marta Galvez

21:15h  L'HORT

HAND TO HAND

Roser López Espinosa

21:45h  LA FONT

CRASH

La Taimada

 

 

17:30h  PLAÇA ROJA

Recorregut dels sentits

19:00h  LA CARPA

NIGRA 

Mei Casabona

19:30h  LA CARPA

TONI JODAR EXPLICA LA DANSA MODERNA I CONTEMPORÀNIA

BdDansa/Explica Dansa

20:45h  L'HORT

LABRANZA

Colectivo Lamajara Danza

21:20h  PLAÇA ROJA

ORBIS

Humanhood

CLOENDA

 

ESPAIS

LA CARPA

 

PLAÇA ROJA

LA FONT

L'HORT

LA SALA

 

 

1

2

3

4

5

 

**TOTS ELS ESPECTACTACLES SON GRATUÏTS.

**COST DE LES CLASSES: 3 € (classe solta), 10€ (abonament 5 classes)

Copyright © 2019 D-CreaN Dansa || Danseu Festival- All Right Reserved

  • Danseu Festival Instagram
  • Danseu Festival Facebook
  • Danseu Festival Vimeo